دانلود - CuteFTP 8.3.1 Professional

http://i4.tinypic.com/4qf7zud.jpg

برای برقرای ارتباط و رد و بدل کردن اطلاعات به وسیله FTP , آپلود و دانلود هرچه بهتر و سریعتر و تامین امنیت ماکسیمم در رد و بدل کردن اطلاعات همواره به نرم افزار قدرتمندی به عنوان FTP Client نیاز است که تمامی شرایط لازم و مورد استفاده ی شما را برایتان فراهم آورد.
یکی از پیشگامان قدرتمتند و مطرح در این زمینه که همه با نام آن آشنا هستند نرم افزار قدرتمند CuteFTP Professional محصول شرکت GlobalSCAPE می باشد. این نرم افزار کلیه امکانات قدرتمند مدیریتی مورد نیاز شما را در محیطی ساده فراهم ساخته و از امکانات پیشرفته مختلفی برخوردار می باشد.

 


قابلیت های کلیدی نرم افزار CuteFTP 8.3.1 Professional:

امنیت بالا با استفاده از Secure Shell, Secure Socket و Transport Security Layer پشتیبانی از قابلیت امنیتی SSL و HyperText Transfer Protocol Secure یا همان HTTPS  در انتقال داده ها قابلیت مدیریت رمز عبور کاربران قابلیت انجام کارها در زمان های مشخص شده توسط کاربر قابلیت تهیه Backup کامل از وب سایت شما مدیریت و نظارت بر داده های و پوشه های موجود شما بروی سرور و مطلع نمودن شما در صورت بروز تغییرات در آن ها قابلیت استفاده از Macro و Script پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop جهت انتقال سریعتر داده ها توسط کاربر دارای ویرایشگر مستقل بنام CuteFTP Editor جهت ویرایش اسناد سمت سرور از طریق برنامه! قابلیت نمایش اسناد تصویری بصورت Thumbnail یا بند انگشتی سرعت بالادر ردوبدل داده ها توانایی برقراری ارتباط با چندین وب سایت در آن واحد (100 ارتباط همزمان)


لینک مستقیم

/ 1 نظر / 23 بازدید
مهـــــــــران

سلام دوست مهربان شاید با من هم عقیده باشی که "تاریخ دوباره تکرار خواهد شد" دلم می خواد یه سر بزنی تا در این باره نظرتو بدونم دوست بزرگوار