مدیریت بر امور مختلف مربوط به هارد دیسک توسط Raxco PerfectDisk 10 Build 100 Prof

HardDisk امروزه به عنوان یک یاز پرکاربردترین حافظه های جانبی می باشد که کاربران سیستم های کامیپوتری از آن استفاده می کنند. ذخیره اطلاعات و دسته بندی آنها در این حافظه طولانی یکی از پر کاربردترین موارد استفاده این قسمت می باشد. کاربران بسیاری هر روزه برای کنترل ومدیریت این قسمت از سیستم خود از نرم افزارهای آماده موجود در دنیای نرم افزاری استفاده می کنند که به وسیله آن ها قادرند تا تمامی امور مدیریتی در این زمینه را با اطمینان بیشتری انجام داده و از نتیجه کار خود درصد اطمینان بالاتری را داشته باشند.

در این مطلب یکی دیگر از نرم افزارهای مربوط به این قسمت را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن قادر به کنترل و مدیریت بر هارد دیسک و رفع مشکلات احتمالی آن می باشید.

 

PerfectDisk  نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادرند تا به انجام امور مختلف مربوط به هارد دیسک بپردازند و اقدام به رفع مشکلات موجود در این قسمت نمایند. مدیریت بر اطلاعات و همچنین عیب یابی مشکلات این قسمت از مهمترین وظایف این نرم افزار می باشد. همچنین کاربران قادرند تا با انجام اموری همانند عملیات defragmentation اقدام به دفرگ نمودن هارد دیسک  خود و بهینه سازی آن نمایند که این کار موجب افزایش سرعت هارد دیسک شده و از ایجاد شدن بدسکتورهای احتمالی نیز جلوگیری می کند. این نرم افزار یکی از تولیدات شرکت Raxco Software می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- تایید شده از سوی کمپانی MicroSoft که نشان دهنده سازگاری کامل این ابزار با سیستم عامل ویندوز می باشد.

- استفاده آسان از نرم افزار به کمک ظاهر کاملا گرافیکی

- توانایی عیب یابی در هارد دیسک و رفع مشکلات احتمالی

- سرعت بالا در انجام امور مدیریتی و عیب یابی

- قابلیت انجام عملیات هایی همچون دفرگ نمودن هارد دیسک به منظور بهینه سازی آن

 و ... .

 

دانلود :

لینک مستقیم :


http://share724.com/upload/HDD/Raxco.PerfectDisk.10.Build.100.Professional.zip


سرور رپید شیر :


http://rapidshare.com/files/208017407/Raxco.PerfectDisk.10.Build.100.Professional.zip


پسورد : www.p30world.com

منبع :: www.p30world.com

/ 0 نظر / 4 بازدید