Efficient Address Book v1.55 دفترچه ای کامل از تمامی اطلاعات دوستان

نرم افزاری که این بار قصد معرفی آن را داریم شاید برای هر کاربری مورد نیاز باشد ، چه آنان که به صورت حرفه ای با رایانه سر و کار دارند و چه آن هایی که تنها دقایقی از وقت خود را به رایانه و کار با آن اختصاص می دهند ؛ این نرم افزار ابزاریست که می توان در آن اطلاعات شخصی دوستان اعم از آدرس ، تلفن و بسیاری موارد دیگر را یادداشت کرد تا در مواقع مورد نیاز به سادگی به آن ها دست یافت. Efficient Address Book نام نرم افزاری بسیار ساده و کم حجم است که می توان با استفاده از آن بانک اطلاعات بسیار جامعی از داده های مورد نیاز را تهیه و ذخیره سازی نمود.
عدم محدودیت برای تعداد افرادی که اطلاعات آن ها ثبت می شود ، وجود فیلدهای متعدد که می توان با استفاده از آن ها تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد یک  فرد را ذخیره نمود ، جست و جوی ساده و آسان در میان نام های ذخیره شده و موارد بسیاری دیگر که مطمئنا همه ما می توانیم از آن ها استفاده کنیم. قابلیت های جالب دیگری هم در نرم افزار نهفته است. برای مثال می توان پس از ذخیره سازی نام افراد و ورود تاریخ تولد آن ها نرم افزار را طوری تنظیم کرد که در همان روز به کاربر پیغام دهد.  واسط کاربری جذاب نرم افزار هم که شبیه مجموعه آفیس است نقش زیادی در استفاده آسان از نرم افزار دارد. Efficient Address Book با نرم افزارهای متعدد دیگری هم نظیر Microsoft Word سازگاری دارد و می تواند بسیاری از کارها را به همراه این نرم افزار انجام دهد. این ابزار ارزش آزمایش حتی برای یک بار را نیز خواهد داشت.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Efficient Address Book v1.55:
- عدم وجود محدودیت در تعداد نام های ذخیره شونده
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- حجم مناسب نرم افزار با توجه به قابلیت ها
- فیلدهای متعدد در هنگام دادن اطلاعات
- جست و جوی آسان میان نام ها
- پشتیبانی کامل از زبان فارسی و همچنین امکان استفاده از منوهای فارسی
- قابلیت با خبر نمودن تاریخ تولد افرادی که در لیست ذخیره شده اند
- امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات
- واسط کاربری جذاب نرم افزار
- 8 پوسته زیبا نهفته در نرم افزار
- قابلیت قرار دادن عکس نام ها در کنار اطلاعات شخصی آن ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی :  از کیجن برای فعالسازی نرم افزار استفاده کنید. قسمت نام را می توانید به صورت دلخواه وارد کنید.
 قیمت: 24.95 دلار آمریکا
 دانلود -  4.07 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده
 لینک منبع

/ 1 نظر / 58 بازدید
شيوا

سلام . کليپ سحر رو ببينيد چه کرده . لطفاً اين کليپ رو پخش کنيد تا همه ببينن شاهکار سحر جونم رو : http://ioosdsve.persiangig.com/clips/sahar_clipx.zip